5 مصدوم تصادف بستگان هاشمی رفسنجانی در کاشان از بیمارستان مرخص شدند

یکشنبه 26 دی 1395 ساعت 02:13

5 مصدوم تصادف بستگان هاشمی رفسنجانی در کاشان از بیمارستان مرخص شدند

کاشان - ایرنا - یک مقام آگاه در کاشان از ترخیص پنج نفر از بستگان مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از بیمارستان شهید بهشتی کاشان خبر داد.

وی که نخواست نامش ذکر شود، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: هم اکنون تنها یک نفر از مجروحان در بیمارستان بستری است.
6 نفر از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه جمعه بر اثر واژگونی خودرو در آزاده راه کاشان - قم 25 کیلومتر مانده به کاشان، حین عزیمت به رفسنجان مصدوم شده بودند.
این مقام آگاه همچنین افزود: براساس اعلام حراست بیمارستان شهید بهشتی کاشان، حسین هاشمی از مجروحان حادثه اعلام کرده است که آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی شوهر عمه اوست و سایر مصدومان نیز از وابستگان حسین هاشمی و اقوام دورتر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند.
خودروی سواری حامل جمعی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی حدود ساعت 18 جمعه در آزاد راه کاشان - قم واژگون شد.
مجروحان این حادثه با چند کد عملیاتی مرکز فوریت های پزشکی کاشان با همکاری جمعیت هلال احمر این شهرستان در لحظه های اولیه پس از انجام اقدامهای حیاتی تحت تدبیرهای پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی کاشان انتقال داده شدند.
مجروحان حادثه حسین هاشمی 33 ساله، شهریار هاشمی 2 ساله، نازنین نخعی 30 ساله، کیانا نخعی 14 ساله، محمد نخعی 61 ساله و اشرف رضوانی 58 ساله مصدومان این حادثه بوده اند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان نیز که شامگاه جمعه خبر واژگونی خودرو بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی را به ایرنا اعلام کرده بود روز شنبه ضمن تماسی تایید کرد که با پیگیری شخصی وی مشخص شده است که مصدومان از بستگان آیت الله هاشمی هستند.
حسین مفرح مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز در گفت و گوی کوتاهی نسبت فامیلی حسین هاشمی از مصدومان حادثه با رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تایید کرد .
حسین مرعشی از نزدیکان خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه جمعه در گفت و گو با ایسنا وقوع هر گونه حادثه و تصادف برای بستگان آقای هاشمی در کاشان را تکذیب کرده بود.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.